Hero image
Tournament

Teams

G11/7


  • 1. 1.FFC Turbine Potsdam (DE)
  • 2. MSG Bad Vilbel (DE)
  • 3. Grenaa IF (DK)
  • 4. FC Aalsmeer (NL)
  • 5. STN Aliansen Lidköping (SE)
  • 6. Hammarby IF-1 (SE)
  • 7. Hammarby IF-2 (SE)
  • 8. Aalborg Freja - 1 (DK)
  • 9. Aalborg Freja - 2 (DK)
  • 10. Aalborg Freja - 3 (DK)

G13/8


  • 1. 1.FFC Turbine Potsdam-1 (DE)
  • 2. 1.FFC Turbine Potsdam-2 (DE)
  • 3. MSG Bad Vilbel (DE)
  • 4. Herfølge Boldklub (DK)
  • 5. HOG Hinnerup-1 (DK)
  • 6. HOG Hinnerup-2 (DK)
  • 7. Odder IGF (DK)
  • 8. Hammel GF-1 (DK)
  • 9. Hammel GF-2 (DK)
  • 10. Grenaa IF-1 (DK)
  • 11. Grenaa IF-2 (DK)
  • 12. FC Silkeborg-1 (DK)
  • 13. FC Silkeborg-2 (DK)
  • 14. Helsted Fremad IF (DK)
  • 15. Go Ahead -1 (NL)
  • 16. Go Ahead -2 (NL)
  • 17. IF Bergums (SE)
  • 18. Näsets SK-1 (SE)
  • 19. Näsets SK-2 (SE)
  • 20. Solängens BK-1 (SE)
  • 21. Solängens BK-2 (SE)
  • 22. Utbynäs SK (SE)
  • 23. Djursholm FC (SE)
  • 24. Aalborg KFUM (DK)

G15


  • 1. SV Westfalia Soest /MFFC Soest (DE)
  • 2. Fremad Valby (DK)
  • 3. VSK Aarhus (DK)
  • 4. Odder IGF (DK)
  • 5. Hadsten SK (DK)
  • 6. Hammel GF (DK)
  • 7. Grenaa IF (DK)
  • 8. FC Silkeborg-1 (DK)
  • 9. FC Silkeborg-2 (DK)
  • 10. FC Silkeborg-3 (DK)
  • 11. Hornbæk SF (DK)
  • 12. Helsted Fremad IF (DK)
  • 13. FC Aalsmeer (NL)
  • 14. rkvv DSS (NL)
  • 15. R.K.S.V. NEO (NL)
  • 16. FC Dalfsen (NL)
  • 17. Go Ahead (NL)
  • 18. Krakeroy IL (NO)
  • 19. Trosvik IF (NO)
  • 20. Lyngbo Sportsklubb (NO)
  • 21. IF Bergums (SE)
  • 22. Hittarps IK (SE)
  • 23. Charlo SO GK (SE)
  • 24. Ekerö IK (SE)
  • 25. IS Ytterby (SE)
  • 26. Spjutstorps IF (SE)
  • 27. Aalborg Freja - 1 (DK)
  • 28. Aalborg Freja - 2 (DK)

G18


  • 1. Eimsbütteler TV (DE)
  • 2. SV Westfalia Soest /MFFC Soest (DE)
  • 3. MSG Bad Vilbel-1 (DE)
  • 4. MSG Bad Vilbel-2 (DE)
  • 5. Farum Boldklub (DK)
  • 6. S.V. Loosdrecht (NL)
  • 7. A.S.C. Waterwijk (NL)
  • 8. A.S.C. Waterwijk (NL)
  • 9. v.v. Winkel (NL)
  • 10. F.C. VVC (NL)
  • 11. S.J.Z. Zoeterwoude-1 (NL)
  • 12. S.J.Z. Zoeterwoude-2 (NL)
  • 13. NSVV (NL)
  • 14. V.V. ZIGO (NL)
  • 15. Roda Boys (NL)
  • 16. FC Meppel (NL)
  • 17. Go Ahead (NL)
  • 18. Ekerö IK (SE)
  • 19. IS Ytterby (SE)
  • 20. Kode IF-1 (SE)
  • 21. Kode IF-2 (SE)
  • 22. Kungälvs FF (SE)
  • 23. Aalborg KFUM - 1 (DK)
  • 24. Aalborg KFUM - 2 (DK)

U09/5


  • 1. SV Fleckeby e. V.-1 (DE)
  • 2. SV Fleckeby e. V.-2 (DE)
  • 3. TSV Gadeland (DE)
  • 4. Herfølge Boldklub (DK)
  • 5. Grundfør Ungdoms- og Idrætsforening-1 (DK)
  • 6. Grundfør Ungdoms- og Idrætsforening-2 (DK)
  • 7. Hadsten SK-1 (DK)
  • 8. Hadsten SK-2 (DK)
  • 9. Grenaa IF-1 (DK)
  • 10. Grenaa IF-2 (DK)
  • 11. IF Alliancen-1 (DK)
  • 12. IF Alliancen-2 (DK)
  • 13. Hornbæk SF-1 (DK)
  • 14. Hornbæk SF-2 (DK)
  • 15. Hornbæk SF-3 (DK)
  • 16. Vorup FB (DK)
  • 17. Aalborg Freja - 1 (DK)
  • 18. Aalborg Freja - 2 (DK)
  • 19. Aalborg Freja - 3 (DK)
  • 20. Aalborg Freja - 4 (DK)
  • 21. Aalborg KFUM - 1 (DK)
  • 22. Aalborg KFUM - 2 (DK)
  • 23. Aalborg KFUM - 3 (DK)
  • 24. Aalborg Chang - 1 (DK)
  • 25. Aalborg Chang - 2 (DK)
  • 26. Aalborg Chang - 3 (DK)
  • 27. Gug B - 1 (DK)
  • 28. Gug B - 2 (DK)

U10/7


  • 1. SC Rönnau (DE)
  • 2. SG/DJK Hattersheim-1 (DE)
  • 3. SG/DJK Hattersheim-2 (DE)
  • 4. Vanløse IF (DK)
  • 5. Herfølge Boldklub (DK)
  • 6. Odense KFUM (DK)
  • 7. Aarhus Fremad-1 (DK)
  • 8. Aarhus Fremad-2 (DK)
  • 9. Hadsten SK-1 (DK)
  • 10. Hadsten SK-2 (DK)
  • 11. Hammel GF (DK)
  • 12. Alliancen IF (DK)
  • 13. Hornbæk SF (DK)
  • 14. Stilon Gorzów Wielkopolski -1 (PL)
  • 15. Stilon Gorzów Wielkopolski -2 (PL)
  • 16. Aalborg Freja - 1 (DK)
  • 17. Aalborg Freja - 2 (DK)
  • 18. Gug B 2010 (DK)
  • 19. Vejgaard B (DK)
  • 20. Støvring IF (DK)

U11/7


  • 1. SC Victoria Hamburg (DE)
  • 2. LSK Lüneburg Hansa (DE)
  • 3. USC Paloma-2 (DE)
  • 4. USC Paloma-3 (DE)
  • 5. Aalborg KFUM (DK)
  • 6. SV Hammer (DE)
  • 7. TSV Amrum (DE)
  • 8. TS Schenefeld (DE)
  • 9. JSG Mitte NF (DE)
  • 10. Torslunde Ishøj Idrætsforening (DK)
  • 11. Hadsten SK (DK)
  • 12. Hammel GF (DK)
  • 13. Hovedgård IF (DK)
  • 14. Hornbæk SF-1 (DK)
  • 15. Hornbæk SF-2 (DK)
  • 16. Vorup FB (DK)
  • 17. Näsets SK-1 (SE)
  • 18. Näsets SK-2 (SE)
  • 19. Näsets SK-3 (SE)
  • 20. Vasalund IF (SE)
  • 21. Aalborg Freja - 1 (DK)
  • 22. Aalborg Freja - 2 (DK)
  • 23. Aalborg Freja - 3 (DK)
  • 24. Svenstrup-Godthaab IF (DK)

U12/7A


  • 1. Sanderum Boldklub (DK)
  • 2. Hadsten SK-1 (DK)
  • 3. Hadsten SK-2 (DK)
  • 4. Hammel GF (DK)
  • 5. Grenaa IF (DK)
  • 6. RUSTAD FOTBALL (NO)
  • 7. Bele Barkarby FF (SE)
  • 8. Aalborg Freja (DK)

U12/7B


  • 1. TSV Mühlenfeld (DE)
  • 2. Dalby IF 1901 (DK)
  • 3. Herfølge Boldklub-1 (DK)
  • 4. Herfølge Boldklub-2 (DK)
  • 5. Odense KFUM (DK)
  • 6. Sanderum Boldklub (DK)
  • 7. Hørning IF-1 (DK)
  • 8. Hørning IF-2 (DK)
  • 9. Hadsten SK (DK)
  • 10. Hammel GF-1 (DK)
  • 11. Hammel GF-2 (DK)
  • 12. Grenaa IF (DK)
  • 13. FC Silkeborg-1 (DK)
  • 14. FC Silkeborg-2 (DK)
  • 15. Ravnsbjerg IF (DK)
  • 16. Hornbæk SF (DK)
  • 17. RUSTAD FOTBALL (NO)
  • 18. Krakeroy IL-1 (NO)
  • 19. Krakeroy IL-2 (NO)
  • 20. Akademia Piłkarska Oleśnica-1 (PL)
  • 21. Akademia Piłkarska Oleśnica-2 (PL)
  • 22. Djurgårdens IF (SE)
  • 23. Aalborg Freja (DK)
  • 24. Aalborg KFUM (DK)
  • 25. Svenstrup-Godthaab IF (DK)

U13


  • 1. Rahlstedter SC (DE)
  • 2. SC Victoria Hamburg (DE)
  • 3. Hammel GF (DK)
  • 4. FC Silkeborg (DK)
  • 5. F.C. Lewenborg-1 (NL)
  • 6. F.C. Lewenborg-2 (NL)
  • 7. Hammarby IF (SE)
  • 8. Aalborg Freja (DK)

U13/9


  • 1. SV Henstedt-Ulzburg (DE)
  • 2. SV Westfalia Soest /MFFC Soest (DE)
  • 3. Vanløse IF (DK)
  • 4. Hadsten SK-1 (DK)
  • 5. Hadsten SK-2 (DK)
  • 6. Alliancen IF (DK)
  • 7. Houlbjerg-Laurbjerg IF (DK)
  • 8. Voll IL (NO)
  • 9. Fossum IF (NO)
  • 10. IF Bergums -1 (SE)
  • 11. IF Bergums -2 (SE)
  • 12. Näsets SK-1 (SE)
  • 13. Näsets SK-2 (SE)
  • 14. Akademia Piłkarska Oleśnica (PL)

U14-A


  • 1. FC Eintracht Norderstedt. (DE)
  • 2. Glashütter SV (DE)
  • 3. JFV Rotenburg (DE)
  • 4. FC Silkeborg (DK)
  • 5. Sv hoofdorp (NL)
  • 6. SDOB (NL)
  • 7. Sporting Krommenie (NL)
  • 8. NVC (NL)
  • 9. Westlandia (NL)
  • 10. Solängens BK (SE)
  • 11. Aalborg Freja (DK)
  • 12. Aalborg KFUM (DK)

U14-B


  • 1. FFC Nordlichter Norderstedt (DE)
  • 2. SV Eintracht Segeberg (DE)
  • 3. Vanløse IF (DK)
  • 4. Hadsten SK (DK)
  • 5. Hammel GF (DK)
  • 6. Grenaa IF (DK)
  • 7. Randers Freja (DK)
  • 8. Aalborg Chang (DK)
  • 9. Sporting Krommenie (NL)
  • 10. rkvv DSS (NL)
  • 11. SV Batavia'90 Lelystad (NL)
  • 12. Fossum IF (NO)
  • 13. Mölnlycke IF-1 (SE)
  • 14. Mölnlycke IF-2 (SE)
  • 15. Hovås Billdals IF (SE)
  • 16. Aalborg Freja (DK)

U15-A


  • 1. Helsted Fremad IF (DK)
  • 2. V.V. SEW (NL)
  • 3. Westlandia (NL)
  • 4. MSV '19 (NL)
  • 5. V.V. Terneuzen (NL)
  • 6. TGG (NL)
  • 7. FC Dalfsen-1 (NL)
  • 8. FC Dalfsen-2 (NL)
  • 9. Krakeroy IL (NO)
  • 10. Aalborg Freja (DK)

U15-B


  • 1. TSV Nord Harrislee (DE)
  • 2. TSV Amrum (DE)
  • 3. TuS Eversten (DE)
  • 4. OKS (DK)
  • 5. Strib IF (DK)
  • 6. IF Lyseng (DK)
  • 7. Hadsten SK (DK)
  • 8. Hammel GF (DK)
  • 9. FC Silkeborg (DK)
  • 10. Helsted Fremad IF (DK)
  • 11. Hornbæk SF (DK)
  • 12. v.v. Advendo'57-1 (NL)
  • 13. v.v. Advendo'57-2 (NL)
  • 14. RKHVV (NL)
  • 15. FC Dalfsen-1 (NL)
  • 16. FC Dalfsen-2 (NL)
  • 17. S.V. Lelystad '67 (NL)
  • 18. F.C. Lewenborg (NL)
  • 19. Holmlia Sportsklubb (NO)
  • 20. Krakeroy IL (NO)
  • 21. STN Aliansen Lidköping (SE)
  • 22. Lekstorps IF (SE)
  • 23. Aalborg Freja (DK)
  • 24. IF Bergums (SE)

U16


  • 1. Rahlstedter SC (DE)
  • 2. JFV Union 18 (DE)
  • 3. SV Wacker Obercastrop 29/65 e.V. (DE)
  • 4. Hammel GF (DK)
  • 5. Grenaa IF (DK)
  • 6. Hornbæk SF (DK)
  • 7. C.V. Wieringermeer (NL)
  • 8. Hvaler IL (NO)
  • 9. SOLBERG SPORTSKLUBB (NO)
  • 10. IF Bergums (SE)
  • 11. Hovås Billdal IF (SE)
  • 12. Fässbergs IF (SE)

U17


  • 1. SC Vier- und Marschlande Hamburg (DE)
  • 2. FC Teutonia 1905 Hamburg (DE)
  • 3. TSV Klausdorf (DE)
  • 4. Randers Freja (DK)
  • 5. Hornbæk SF (DK)
  • 6. fc amsterdam (NL)
  • 7. vv Steenbergen (NL)
  • 8. DFC (NL)
  • 9. MSV '19 (NL)
  • 10. FC Oudewater (NL)
  • 11. V.V. ZIGO (NL)
  • 12. TGG (NL)
  • 13. V.V. Reuver (NL)
  • 14. V.V. Voorwaarts V. (NL)
  • 15. Solängens BK (SE)
  • 16. Aalborg Freja (DK)

Tournament sponsored by